Canvas is not supported in your browser.

Fan-web zaměřující se na internetovou hru Transformice.

okraj
Tip:

Minihry

Autor: Mattqo ♂ | Datum: 23.12.2011 | 4 komentáre

Pokud vás už obyčejné nosení sýra do domečku nudí, můžete si vyzkoušet některou z miniher:

/room vanilla – V této místnosti běží po sobě pouze vanilla mapy – to znamená, že zde rozhodně neuvidíte mapu, kterou tvořili jiní hráči.

/room bootcamp – Na bootcampu se střídají různé mapy, u kterých chvíli trvá, než je zdoláte. U bootcampů počítejte s tím, že musíte umět perfektně wall jump, corner jump a podobně.

/room shaman – Pokud si chcete vylepšit své šamanské dovednosti na maximum nebo si je naopak ověřit, jděte do této místnosti – jsou to něco jako šamanské bootcampy.

/room racing – Jsou tady všechny mapy bez šamana určené právě pro tuto místnost. Skvěle se zde prověří myší schopnosti, stejně jako u bootcampů – avšak oproti jim jsou zde lehčí mapy.

/room survivor – Zde jde jen o jediné; přežít co nejdéle. Právě ta myška, která zůstane na mapě poslední se stává následně šamanem a místo toho, aby se myšky snažil šaman zachránit, tak je zabíjí.

/room fight – Šamanské duely, se kterými jste se jistě setkali i v normálních místnostech – dva šamani se navzájem snaží zabít a zablokovat soupeřovu myší díru.

/room baffbot – Během toho, co se zde přehrávají různé písničky, co jste dali vy nebo jiní hráči, hrajete normálně jako vždycky, jen občas se tady objeví speciální baffbotské mapy.

/room deux – Jako šaman zde máte jen jediný stavební materiál; malé dřevo, které můžete neomezeně dávat tím, že na určené místo dáte šipku.

/room tribewar – Pokud jste členem velkého a schopného tribu, máte v této místnosti obrovskou výhodu – triby zde soupeří proti sobě a první, druhá a třetí místa svému tribu „vydělávají“ body.

○  /room pictionary  - V tejto miestnosti vám bot povie, čo máte nakresliť. Kreslíte šípkami obrázok, ktorý vystihuje to slovo. Ostatní to musia uhádnuť, ten kto úhadne, v nasledujúcom kole je šaman on.

○  /room baffbotffa  - Miestnoť, v ktorej myši po sebe strieľajú canony a tak sa snažia zničiť ostatných súperov.

○  /room quiz - Tato místnost je jedním velkým nekonečným quizem :) Moderátor vám položí otázku a postupně vám sám dává nápovědy až do té doby, než skončí mapa.

○  /room perm - Místnost, kde su můžete zahrát jenom pernamentní (trvalé) mapy od uživatelů.

○  /room towerdefense - Váš úkol je dostat se k sýru přes překážky, které vám do cesty staví šaman.

Někdy nějaká z miniher nefunguje nebo se zruší úplně, tak se nelekejte.

 


 1. Napísal: 10julie | 21.11.2015, 19:16 |

  jak se mám dostat do minihry

 2. Napísal: Luckadasa | 27.1.2016, 07:17 |

  Napiš do chatu třeba /room survivor a budeš tam ale musí být má začátku to/

 3. Napísal: {USER_NICK_NAME} | 04.4.2015, 11:27 |

  mně ty hry nefungujou :(

 4. Napísal: Sandri | 07.7.2015, 11:40 |

  vela z nich uz neexistuje Sandramaniaa

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte prihlásiť.

Registrácia
okraj