Canvas is not supported in your browser.

Fan-web zaměřující se na internetovou hru Transformice.

okraj
Tip:

Osobnosti Transformice

Autor: Mattqo ♂ | Datum: 21.12.2013 | 2 komentáre

Tak mě napadlo věnovat pár chvilek svého času lidem, bez kterého by hra Transformice nemohla fungovat. Tito lidé jsou správci, díky těmto osobnostem máme ve hře také nové verze, nové položky v shopu a mnoho dalšího. Věnují tomu mnoho času. Proto si myslím, že si zaslouží náš obdiv. :)

 

Tigrounette:

Jean-Baptiste Lemarchand, více známý jako Tigrounette nebo Tig, je správcem a spolutvůrcem Transformice. Tig je zodpovědný za plánování, zatímco Melibellule navrhla hře vzhled.
Jean pro svou přezdívku použil slovo “Tigrou”, což ve francouzštině znamená tygr a přípona “-ette” zdůrazňuje buď ženskost nebo někdy to může znamenat “malý” (takža Tigrounette – tygříček). Před tím, než vytvořil Transformice, vyrobil hru s názvem Zánik (podívejte se zde http://www.extinction.fr/minijeux/ ). To mu poskytlo nějaké nápady jak na Transformice.

Mladší sestra Tigrounetta, Ley, je dalším adminem Transformice. Ona pomáhá se získáním moderátorů a odpovídá na anglické e-maily. Hraje převážně na hostujících účtech jako *Souris 9 a *Nickname 9. Jean byl nejdříve v anonymitě, nechtěl aby bylo známo jeho jméno či pohlaví (asi proto to “nette” v přezdívce). Bohužel si dodnes mnoho lidí myslí, že je to dívka :) .

 

Melibellule:

Meli je administrátorkou a dizajnérkou TFM. Vytvorila všetky kresby pre hru – myš, sham, itemy a aj samotný web. Spolu s Tigrounette vytvárajú pravidlá.
Zaujímavosti:
-Má rada kozí syr
-V hre ma špeciálnu schopnosť – kresliť obrázky do mapy

 

Sidoline.

V minulosti bola Sydoline super moderátorkou (viac výhod ako bežný moderátor). V súčastnosti je administrátorkou. Predovšetkým ma na starosti  komunikáciu s používateľmi, a to na fórach a sociálnych sietiach (Twitter, Facebook), ale aj perma bany a kontrolu nad ostatnými moderátormi. Takisto sa jej meno objavuje aj pri článkoch na oficiálnom webe.

 

Loukno:

Loukno je členem Transformice štábu a správce. Je to Tigrounetta sestřenice. V současné době pracuje v Atelieru 801.
Přibližně v červnu 2012 se Loukno více zajímala o novou hru vytvořenou jejím bratrancem Tigrounettem. Podle ní byla hra Transformice vytvořena na základě její hry Aaaah!, ale s mnohem lepší grafikou. Tig byl na svou hru velmi hrdý a nápad jeho sestřenky o myších co musí získat sýr považoval za velmi zajímavý. Loukno se svěřila, že byla zprvu ze hry zmatená, jak tam pobíhá tolik myšek a také si myslela, že příkazy jsou trochu obtížné. Také nerozuměla některým zkratkám v chatu (Což já shledávám za normální problémy každého začátečníka).Loukno studovala management se specializací na marketing-komunikaci a 6 měsíců hledala stáž k ověření jejího posledního ročníku studia. Nezávisle začala pomáhat s Transformice a práce v Atelieru 801 ji šla tak dobře, že byla v lednu 2012 na základě pohoru přijata do své “vysněné práce” jako správce Transformice.

Nick “Loukno” pochází z řeckého slova s významem “světlo”.

 

Ley:

Ley je mladší sestra Tigrounetta a jedna z administrátorů Transformice. Jmenuje se Anna Le Marchand. Hru nevytvořila, ale za to najala většinu moderátorů a vymyslela pár dobrých nápadů. Na anglické e-maily odpovídá právě ona.
 

Ley je vidět na Transformice velmi zřídka, proto nemá svůj autoportrét. Hraje většinou na hostujících účtech jako *Souris 9 nebo *Nickname 9. Nachází se v tribu “Kittens with Lazers”. Do hry se vrátila po narození jejího miminka. Nyní jí je 23 let.

 

Azrou:

Azrou je novým administrátorom hry. Do ateliéru nastúpil len nedávno a bude sa predovšetkým zameriavať na vývoj novej hry. Budú tam nepriateľské tímy bojovať proti sebe.

Pôvodne mala nasledovať v sérii osobnosti TFM Sydoline, ale rozhodol som sa, že dnes uverejním Azrou, vzhľadom na to, že je to aktuálne a aj ja sám som sa dnes dozvedel o ňom prvýkrát.

 

Ďaľší:

Galaktine

Kura

Vanlu

Vixenniki a Patrriik

 


  1. Napísal: Sandri | 07.7.2015, 11:40 |

    a co je Sabusha?

  2. Napísal: jojo | 25.8.2015, 14:04 |

    a Zou

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte prihlásiť.

Registrácia
okraj