Canvas is not supported in your browser.

Fan-web zaměřující se na internetovou hru Transformice.

okraj
Tip:

O itemoch

Autor: Mattqo ♂ | Datum: 14.12.2013 | 1 komentár

 

Uncle Sam Hatuncle_sam_hat

Cena: 500 sýrů

Klobouk strýčka Sama je dnes již zcela kultovní záležitost, na kterou je již nesčetně parodií a odkazů všude po internetu, ale i na tričkách, hrncích a celkově v pop-kultuře. Strýček Sam, jak zřejmě všichni vědí, je postarší pán oděn do obleku z americké vlajky, který upozorňuje, že zrovna VÁS je třeba pro americkou armádu. Spojení Strýček Sam (Uncle Sam), zkráceně U.S., bylo prvně použito roku 1812 během britsko-americké války v novinách, kde bylo použito jako označení pro celou americkou vládu, načež byl Strýček Sam roku 1852 nakreslen v podobě v jaké ho známe. Během první i druhé světové války Strýček Sam v Americe opět vyzíval pro podporu U.S. army (označované kvůli začátečním písmenům právě Uncle's Sam army.)

uncle_sam_hat

 

Co jste nevěděli o itemoch 2

 

 

Ninja Headbandninja_headband

Cena: 500 sýrů

Ninjovská páska s jasným odkazem na známé anime a mangu (pro ty co nevědí, anime je animovaný seriál, manga je komiks) Naruto a Naruto Shippuuden. Příběh se odehrává v alternativním Japonsku v době, kdy každá vesnice má cech ninjů sloužící k obraně vesnice a pro školení těchto ninjů existují zvláštní školy a výcvikové metody. Každá vesnice má svůj znak, který je vyryt na ochranné pásce (vesnice ukrytá v listí, vesnice ukrytá v písku, vesnice ukrytá v mlze…). Na pásce v TFM je tedy zřejmě vesnice ukrytá v sýru. Tento znak však není ve hře samotné rozeznatelný.

minja_headband

Co jste nevěděli o itemoch 1

 

Hráč Kklein začal psát pro tento web novou “edici” článků, tak společně doufáme, že se vám bude líbit a dozvíte se něco nového.

white_fedora

White Fedora

Datum přidání: 19. června 2010

Cena: 500 sýrů

Tento bílý klobouk vyšel již v prvním updatu a společně s Beanie byl v té době nejdražší věcí. Velice často bývá také označován jako Jackson’s hat, jelikož je dost dobře možné, že je odkazem na bílý klobouk Michaela Jacksona. V době, kdy se v TFM přišlo na moowalk bug a jeho využívání znalo jen velice málo lidí, byl velmi oblíbený, neboť myš, která měla Jackson’s hat, uměla moonwalk a byla prostě “king”. Tohoto faktu bylo využito i v tomto starším parodizujícím videu v čase 0:27 – 0:35 http://www.youtube.com/watch?v=bqk1yOBruO4

white_fedora


  1. Napísal: kekswyn | 08.4.2016, 13:24 |

    Wow :o

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte prihlásiť.

Registrácia
okraj