Canvas is not supported in your browser.

Fan-web zaměřující se na internetovou hru Transformice.

okraj
Tip:

Co rozhodně NEpsat na tento web

Autor: Mattqo ♂ | Datum: 30.3.2012 | 2 komentáre

Již nějakou dobu jsme vám umožnili po registraci psát články (na webu se objeví tehdy, pokud je někdo ze správců schválí), ale valná část jaksi nebyla k použití. Jistě se vám bude hodit příručka s články, které rozhodně neschválíme.
1) DOTAZY KE HŘE
Otázky jak se kam dostat a co jak udělat patří do komentářů nebo na http://transformice.cz//article/informacie/pytajte_sa/43, nikoliv do článků. Dříve, než někam napíšete často hloupý dotaz se snadno dohledatelnou otázkou, prohledejte příslušné rubriky webu. Teprve pokud odpověď na vaši otázku nenajdete, volejte o pomoc.
2) VZKAZY
Do článků nepatří ani vzkazy typu "Ahoj, jak se máš, co děláš?; Máte hezký blog/web." a tak podobně. Nikdo vám na ně neodpoví a váš nezveřejněný článek bude smazán. K chatování slouží chat ve hře, Facebook a jiné komunikační programy.
3) ČLÁNKY O NOVINKÁCH, KTERÉ JIŽ NA WEBU JSOU
O jakémkoliv restartu vás bude převážně informovat někdo z redakce webu, proto s psaním článků o novinkách a updatech zbytečně neztrácejte čas.
4) ČLÁNKY O TŘECH A MÉNĚ ŘÁDCÍCH
Pokud nemáte téma na článek, které nedokážete rozvést, nebo nemáte nápad vůbec žádný, raději nepište. Pokud máte nějaký tip, napište ho do komentářů, mohl by se objevit v hlavičce webu.
5) TIP - NAJDĚTE SI SVŮJ VLASTNÍ STYL
Každý má svůj osobitý styl vyjadřování, tedy i psaní článků. Nepokoušejte se vypadat jako někdo jiný, ale buďte sami sebou; svým projevem totiž reprezentujete jen a pouze sami sebe.
Děkuji za přečtení. Pokud jsme váš článek přecijen neschválili a nespadá ani do jedné z uvedených kategorií, zřejmě obsahoval příliš mnoho hrubek. Pokud nevíte, jak na ně, vložte článek do Wordu, ten vám chyby pomůže odhalit a opravit.

Ak ste to nepochopili v tomto jazyku skuste si to prečítať v inom.


  1. Napísal: Sandri | 07.7.2015, 11:40 |

    :)

  2. Napísal: Sandri | 07.7.2015, 11:40 |

    :)

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte prihlásiť.

Registrácia
okraj